Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet bajom attól, hogy...

Lehet bajom attól, hogy csontot eszek?

Figyelt kérdés
Úgy értem a fogaimnak és a beleimnek árthat? Borzasztóan szeretem a csontot, minden csontot megeszek, amit csak elbírok rágni. Eleinte csak csirkecomb csonttal kezdtem, de ma már a sertés oldalbordáját is elrágom. Van olyan, hogy vendég jön és csirke a menü, és szinte rosszul vagyok, hogy csak a húst rágja le, legszívesebben kikapnám a tányérjából, mert még ott a porc és a jó kis velős combcsont. Persze nem teszem, de sandítok rá :-D 37 éves nő vagyok. A családunkban mindenkinek épek a fogai, szüleimnek is talán egyetlen szemfoguk hiányzik. Nem értem miért kívánom ennyire.
2013. szept. 5. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom én sem miért,de én is "csontevő" vagyok. ne félj nem lesz bajod,ha olyan csontot eszel,amit szét tudsz rágni és nem marad szilánkos.
2013. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukám is ilyen :)))
2013. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:
lekopnak a fogaid előbb-utóbb. Nagyobb baj, hogy a csirkecsont szilánkos és belefúródhat a bélfalba Kutyáknak nem is szabad csirkecsontot adni
2013. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Te is úgy rágod,ahogyan én. Azaz a végeit,amíg viszonylag puha és nem szilánkos. 48 éves vagyok,kb. 30 éve eszem,de még nem koptak el a fogaim :)
2013. szept. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kutyák épphogy csak megrágják és már nyelik is le, azért veszélyes nekik adni. Eleinte csak a végeivel kezdtem, de már beljebb is megyek :-D
2013. szept. 6. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!