Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulimiás voltam kb 4 hónapja...

Bulimiás voltam kb 4 hónapja gyógyultam meg, és most hányós-hasmenéses betegséget szedtem össze. Mit tegyek? (részletek lent) 17/L

Figyelt kérdés
Nem tudok enni, ha eszem is azt vagy kihányom magamtól, mert egyszerűen kijön a víz is napi 5-6 db háztartási keksz és 1l víz amit el tudok fogyasztani. és nagyon félek, h vissza esem a bulimiába:S már így is 4 kg-val vagyok kevesebb.
2009. nov. 2. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ennek a betegségnek a szakértője,csak annyit tudok mondani,hogy az én 8 éves fiam is azzal kelt ma hogy hánynia kell.2,5 óra alatt ötször hányt szegénykém.A doki írt fel:Normolyt port,és normaflort.Piritós,és sok folyadék.A kajánál ilyenkor fontosabb a folyadék.Próbálj minnél többet inni,apró kortyokban,és a kekszet is falatonként fogyaszd(mondjuk egy keksz 10-15 perc).Ne gondolj arra hogy beteg vagy(már mint bulémiás),próbálj csak a gyógyulásra koncentrálni.Ha biztatás kell írj nyugodtan.Jobbulást.
2009. nov. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia ne haragudj, nem szeretnék tapintatlan lenni. Anyagot gyűjtök a KGYTK(kutató gyerekek tudományos köre) dolgozatomhoz(a válaszokat statisztika felállítására használom) melynek címe: Evészavarok "Bulimia, Anorexia". Már több beteget felkerestem ezen az odalon, akik válaszoltak is. Névtelenül tennék fel kérdések, emailban ha erre sor kerülhet. az én címem gi96gi@freemail.hu
2011. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!