Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi háromszori széklet azt...

Napi háromszori széklet azt jelenti, hogy kevesebbet kéne ennem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 12. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
azt, hogy kevesebbet kellene enned azt a tükörből tudhatod meg, ha 3* székletelsz egy nap de nem vagy dagadt az csak annyit jelent, hogy irigylésre méltóan gyors az anyagcseréd... én örülök ha 2 naponta egyszer jön...
2013. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kevesebbet kellene enned, hanem orvoshoz kellene fordulnod. A gyors anyagcsere egy dolog, az meg egy másik, hogy amit eszel, nagy valószínűséggel nem szívódik fel. (Ennek jele lehet pl. az is, hogy sokat eszel, de nem vagy elhízva.)
2013. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
ha valaki sokat eszik, de nincs elhízva akkor egyszerűen extém ektomorf alkata van, azt, ha az élelmiszer nem szívódik fel, azt meg tisztán láthatja magán mindenki, ha belenéz a kagylóba és ott szinte változatlan formában van a kaja... ha szép barna mint a kaki általában, akkor minden szépen felszívódott...
2013. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elhízva, de nem is eszem azért annyira sokat. Régebben előfordult, hogy kétszer volt, de általában csak egyszer, mostában szokott háromszorlenni.

Akkor ezek szerint rendben van így, a kaki barna :P

2013. szept. 13. 21:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a sok gyümölcstől van ez?
2013. szept. 16. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!