Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A sűrítményből készült gyümölc...

A sűrítményből készült gyümölcslé jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Cappy 100 százalék almalevet iszok, rá van irva h sűrítményből készült de olvastam h mivel sűrítmény nincsneek már benne vitaminok és egy vízzel higitott löttyet iszok, igaz ez? Az olyan narancslében amiben ilyen darabkák vannak az már egészségesebb?
2013. szept. 13. 23:54
 1/6 A kérdező kommentje:
szóval csak a rostos gyümilevek egészségesek? Mert én nem akarok 360at fizetni az ízes csapvízért, gondoltam veszek ilyet mer egészségesebb mint a cola és drágább de nem baj, de ha ennyire pocsék sűrítmény cuccok vannak a boltokban ami meg bio az drága akk inkább csak limonádét és sört iszom
2013. szept. 13. 23:56
 2/6 anonim ***** válasza:
A sűrítményből készült már távol áll az igazitól. Lehet kapni nagy, többliteres csapos dobozban olyan almalevet ami valódi almából készült, és sok helyen árulnak hűtőpultból narancslevet. Ha egy gyümölcslé csak hűtőpultban kapható és rövid a szavatossági ideje, akkor az biztos, hogy valódi. A "darabkás" azaz szűretlen narancslé sem feltétlenül friss, többnyire azok is sűrítményből készülnek.
2013. szept. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csomó helyen olvastam hogy a nem sűrített sokkal finomabb. Talán a mai társadalom azért iszik annyi kólát meg energiaitalt mert csak sűrített leveket kóstoltak és nem tapasztalták meg a természet igazi ajándékát.
2013. szept. 14. 00:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy talán azért, mert a nem sűrítményből készült italokat

1) nem árulják mindenhol

2) igen drága.

2013. szept. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, amíg a cukros löttyöt issza az ember, nem tudja mi a jó. Én amióta tudatosan eszem egészséges ételeket, már nem is esik jól a Cola és társai. Egyébként abban egyet értek, hogy drágább a valódi gyümölcslé, de minden nagyobb üzletben (Aldi, Cora, Auchan, stb.) lehet kapni, vagy ha nagyon akarod, bioboltokban is árulnak- de ott aztán tényleg horror áron. :)
2013. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyümölcslé ~ tömény gyümölcs. Egyáltalán nem egészséges, 1-2 pohár is rengeteg cukrot tartalmaz, nem jó, csak finom.
2013. szept. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!