Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki segítsen! Hogy tudnék...

Valaki segítsen! Hogy tudnék gyorsan hízni?

Figyelt kérdés

Nem érzem jól magam a bőrömben. Mindenki azt mondja hogy jó vagyok ahogy vagyok de én nem így gondolom. Nagyon szeretnék hízni elsősorban a combomra. Ez hogyan lehetséges?

Hogyan tudnék rövid idő alatt hízni úgy hogy ne tudjam le adni?


2013. szept. 16. 18:03
 1/1 anonim válasza:

Lisztes kaják, cukrozott üdítők, cukrozott péksütemények, sós ételek, zsírok, fehér kenyér, gyorséttermi kaják.

Megjegyzem, ez nagyon-nagyon nem fog jót tenni a szervezetednek, a testednek és az emésztésednek. Én inkább azt javaslom, hogy egyél többet az eddiginél, de sportolj, hogy izom képződjön. A guggolásokkal, erőedzéssel, biciklizéssel, futással a combodra rakódik az izom, ezáltal vastagabb lesz, és mennyivel szebb egy izmos test egy hájasnál...:)

2013. szept. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!