Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megoldaná a problémámat, ha...

Megoldaná a problémámat, ha nagyon sok fehérjét ennék?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony gyerek vagyok. Azon gondolkozom, hogy mi van akkor, ha nagyon sok fehérjét és szénhidrátot eszek?

El fogok akkor is hízni? Vagy az izomzatom fog megerősödni?


Próbálnám kerülni a felesleges kajákat, mint pl a ropik, chipsek vagy édességek. Mozgok is elég sokat, szóval nem hiszem, hogy lerakodna rám (hasamra pl) ez a sok kaja.



2013. szept. 16. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A feleslegben bevitt fehérjék, szénhidrátok (és nem meglepő módon a zsírok is) MINDIG testzsírrá alakulnak...

Ezzel szerintem meg is válaszoltam a kérdés lényegét.

2013. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen edzel mellette akkor izmosodni fogsz ha nem akkor inkább zsírosodni.
2013. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Edzeni kell,az izomzatod csak attól fog erősödni.De a rengeteg fehérje,és szénhidrát nem egészséges,és fölösleges is,mert a fölösleget nem építed be az izomzatba,hanem lerakódik.Nem csak külső elhízás létezik,hanem belső is,létfontosságú szervek elzsírosodhatnak,és ez sokkal veszélyesebb,mint a külső zsír.
2013. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!