Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Írna valaki egy jó hízókúrás...

Írna valaki egy jó hízókúrás étrendet nekem?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy leírnátok hogy Hétfőn:reggeli,ebéd,vacsora...Mint ahogy a fogyókúrás étrendek szokta írva lenni :) Szeretnék hízni nagyjából 10kilót,minél rövidebb idő alatt :)
2009. nov. 5. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
5 kg milkacsoki este 8 után
2009. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is kérek ilyen étrendet!! :))


Szülés után 6 hónappal 1 dkg nem sok, annyi nem maradt rajtam. Hiába mondták, hogy utánna már úgysem leszek olyan vékony. Visszamentem 45 kg-ra. :S

2009. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vacsora a legfontosabb! Jómagam is a sovány-vékony testalkatúak táborába tartozom, és még jók voltak rám nemrég a középiskolás nadrágjaim! :( Úgy gondoltam, ez már nem állapot, ezért mindenképpen változtatni akartam. Számba vettem, min lehetne változtatni a javulás érdekében. Nos, rájöttem hogy gyakorlatilag csak akkor eszek, ha éhes vagyok. Elkezdtem enni. Sok-sok főtt kaját. Azelőtt gyakorlatilag csak szendvicseket ettem. Szeretek főzni, de nincs időm rá. Most már kerítek rá alkalmat, és minden este nem fekszem le anélkül, hogy ne vacsoráztam volna! Most már egyre többet tudok enni, és egyre többet híztam. Eleinte nehéz volt akkor is enni amikor nem akartam, de most már sokat eszek a régi magamhoz képest. Ez sem könnyebb szerintem mint a fogyás, úgyhogy kell egy kis kitartás.
2009. nov. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nekem az segített sokat hogy minden étkezés után még befaltam egy nagy adag desszertet ráadásként(ez lehet gyümölcs is), illetve napi 2 banános turmixot ittam! Testépités mellett 175/65 kg-ról 70 kg.-osra nőttem főleg izomban, 2 centit nőt a karom és még a kockák a hasamon is megmaradtak:D
2009. nov. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

legyél hülye és menyél reggel, délben este a mcdonalds-ba!!

sztán még 1 hajtóművet is megengedhetsz magadnak:D

2010. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!