Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúrás étrend? Vékony...

Hízókúrás étrend? Vékony vagyok, szeretnék meghízni, hogy jobban érezzem magamat. Légyszi valaki írjon össze nekem egy étrendet! De nem csak úgy, hogy sok szénhidrát. Hanem konkrétan. Mit javasol reggelire. Ebédre. Stb. (lány/16 év/174 cm/50kg)

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 18:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Hm..egyél C-vitamint 1 hónapig mindennap...napi 100-200 grammot. Az meg fogja hozni az étvágyadat. A C-vitamin a legjobb étvágy fokozó és a "vasat is megeszed" olyan éhes leszel. Nem kell több ennél a mennyiségnél de azt mindennap,és meglátod az eredményt.
2009. jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%
Bocsesz, előző vok. Milligramot..... !
2009. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

Most épp én is hízókúrán vagyok. (lány/167/46). Nem kell többet enned, mint amennyit szoktál, mert csak rosszul leszel. Ne foglalkozz a súlyoddal, úgy értem ne mérd magad minden nap, elég havonta, 2havonta. Mozogj sokat, az meghozza az étvágyat, a Bres Csepp is segít mellé étrendkiegészítőnek. Erre nincs recept. Lehet örökletes is a vékonyságod, meg még fiatal vagy, növésben van a tested, ficánkolnak a hormonjaid és ezáltal több energiát veszel fel. De ha ennyire zavar menj el dietetikushoz vagy a házidokihoz, ők többet tudnak segíteni esetleg ki is vizsgálnak.

Sok sikert! :)

2009. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14%
Sok tejbegríz, oldalas, édesség, sült kolbász, szalonna. Reggelre tök mindegy, hogy mit eszel, a vacsora számít igazán. Akkor egyél sokat. A reggelit sokkal jobban ledolgozza a szervezeted. Egyél naponta csak háromszor, de akkor sokat. Ettől le fog lassulni az anyagcseréd. Ha tudsz enni késő este, akkor tedd azt. Bár nem lehetséges, de szívesen átadnék neked pár kilót, ha igényt tartasz rá...
2009. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

imaodm ezeket a szakavatott valaszokat, hogy zabald halalra magad hizlalo dolgokkal. Ez egy hülyeseg.

Sok mozgas es egeszseges eletmod, ugyanugy meghozza a sulygyarapodast, mint a fogyast, hiszen, ha izmosodsz, akkor nö a testtömged, es gondolom az, hogy hizni szeretnel nem azt jelenti, hogy hajasodni...

2009. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a hasznos tanácsokat!:)
2009. jún. 29. 12:01
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
ha még aktuális a kérdésed én sszivesen segitek neked, diplomás dietetikus vagyok, tudok adni recept tippeket, ételkészitési eljárásokat, mintaétrendet stb.irj nyugodtam mailt.
2009. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ÁÁÁ!!!..Nagyon örülnék...LÉÉÉGYSZI!:)
2009. júl. 11. 10:21
 9/22 anonim válasza:
bocsánat az off-ért,de nekem is jól jönne egy ilyen étrend:)Át tudod nekem is küldeni?
2009. okt. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

szia, nekemis áttudnád küldeni?? :D

am én 174cm és 43-44 kg vagyok.:S

ugyhogy nagyon kellene.. elörre is köszi.

am enike05@freemail.hu ra küldheted...

2009. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!