Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyni szeretnék. Karácsonyig...

Fogyni szeretnék. Karácsonyig hány kg-ot tudnék leadni ezekkel a kajákkal? Anyagcserémmel mit csináljak?

Figyelt kérdés

172cm vagyok és 63kg. Fogyni szeretnék, mert nagy a fenekem és a combom. A csípőmre pedig jön vissza a háj:S A karom is vastagabb lett.

Ha naponta (heti 1x pihenő), elmegyek sétálni gyors tempóban (40-60percet) vagy esetleg kocogok, több zöldséget (francia saláta alapot, tejföl, majonéz nélkül), gyümölcsöket, joghurtot ennék, heti 1x megennék egy kevés csokit (sajnos függő vagyok tőle, muszáj ennem egy picit, erről nem sikerült még leszoknom sehogysem /de ha van vkinek ötlete a csokit mivel helyettesítsem, szivesen fogadom), és lesz olyan nap, hogy megeszek egy szendvicset is, és minden nap ennék levest, akkor mennyit fogynék?

A helyzet az, hogy az anyagcserém nagyon rossz, nagyon ritkán tudok magamtól vécére menni, max csak hashajtóval, de azok közül sem hat már mindegyik..:S Pl. tegnap vettem be guttalax cseppet, 12-t, és tudtam vécére menni, de nem ment a hasam, és kemény is volt:S Nagyon rossz az anyagcserém.

A húst pedig nem szeretem, kiskorom óta.


Légyszi mondjátok el a véleményeteket, adjatok tanácsot, szeretnék fogyni! 55kg szeretnék lenni!


2009. nov. 8. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A lépcsőzést ajánlom az formálja a lábakat és a feneket is.
2009. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok: egyél sok rostosat, egyébként szerintem inkább ne egyél fehér kenyret, 6 után csak gyümölcs,mert nem kell sokat fogynod, szerintem most is ideális a testsúlyod.
2009. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csatlakozom az előző kommentárhoz. Egyél rostosat, de azt ne csináld h nem eszel, mert a szénhidrát elraktározodik a szervezetedben...és sztem fogyás nincsen sport nélkül. küldök egy linket ahol vannak aerobic gyakorlatok...kicsit viccesek de nekem tetszenek...mozgáskiégészítők:D

soksikert!! [link]

2009. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!