Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A "holtponton" való átlendülés...

A "holtponton" való átlendülésen tényleg segít, ha hetente egyszer megszakítom a diétát és úgy eszem, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jól ment a fogyás, de egy ideje leragadtam. Valóban segítene az, ha időnként visszatérnék az ezelőtti étrendemhez, hogy ezzel fellendítsem a fogyásom? Vagy ha így nem, hogyan segíthetnék ezen?

#fogyókúra #fogyás #megoldás #1 nap #holtpont #túljutás #eredeti étkezés #diéta megszakítása
2013. okt. 8. 19:28
 1/2 Szintiszoli123 ***** válasza:

Szia!

A "csaló napok" bevezetése átlendít a holtponton, írják sok helyen. Személyes tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban. Tegnap néztem és úgy láttam, a "testépítés" kategóriában nem tetted fel a kérdést. Szerintem ott próbáld meg. Nagyobb eséllyel találsz valakit, akinek van személyes tapasztalata ezügyben.

Egyébként így tapasztalat nélkül is úgy gondolom, van realitása a dolognak. Testépítésnél tapasztalatból is tudom, ha hozzászokik a szervezet egyfajta terheléshez, az nem eredményez további fejlődést. Gyanús, hogy ellenkező irányba is ez a szabály működik.

Nem csak az étkezésen változtathatsz. Gondolom sportolsz is a diéta mellett. A sportban is bevezethetsz valami újat, amihez nem vagy hozzászokva.

2013. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2013. okt. 13. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!