Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért isszák az emberek a...

Miért isszák az emberek a szénvasas vizet? Miért nem jó a sima víz?

Figyelt kérdés
Én pl. nem szeretem ha végigmarja a torkom, a beleim, ráadásul megtelek tőle, max 5 kortyot tudok inni, aztán töltök a csapból inkább. Itthonra csak a bubisat veszik, isszák éjjel nappal.

2013. okt. 14. 23:04
 1/10 Mirk ***** válasza:

Van aki pont azt szereti, ahogy marja a torkát.

Én is, azért iszom.

2013. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
rázd fel amennyire tudod, próbáld ki úgy.
2013. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a refluxom miatt hosszú ideje csak mentest ittam és megundorodtam tőle.
2013. okt. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig a bubimentes a természetes, nehéz így elképzelni hogy megundorodik tőle az ember:)
2013. okt. 14. 23:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerinted miért van szinte minden üdítőben szénsav? szeretik az emberek, ezt nem lehet megmagyarázni, te miért szereted az édeset? én nem értem, egész nap csak savanyút eszek.
2013. nov. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én csak nem értettem a szénsav lényegét nem azon van a hangsúly hogy szeretem vagy sem. És az üdítőkről sem volt szó.
2013. nov. 3. 13:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Valóban nem szeretem de az az én dolgom, én másra vagyok kíváncsi hogy aki ezt issza és márt azt sem tudja milyen a sima igazi víz.
2013. nov. 3. 13:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez meg a mi dolgunk :D erre nem lehet válaszolni.. te miért szereted a sima vizet?
2013. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mert az a természetes, ivásra szánt víz :)

Nem változat lufivá.

2013. nov. 3. 20:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudod van olyan ásványvíz ami természetesen tartalmaz széndioxidot. Szóval természetes az is
2013. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!