Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 189 cm vagyok és 70 kiló. Na...

189 cm vagyok és 70 kiló. Na már most ez kevés, hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Nem kell a duma h ne légy hájas ink sportolj magasabb bevitel mellett,akkor sosem fogok hízni,nem vagyok kövér sőt ink izmos ,nagyobb darab szeretnék lenni,nem vézna,elhízni nem fogok,mert sportolok mindenfélét,vmi jó praktika kéne vagy valami.

2013. okt. 14. 23:23
 1/1 MacTavish ***** válasza:

A sportolás pedig alapvetően szükséges lesz.

A lényeg: valószínűleg minőségi éhezés, vagy legalábbis ennek enyhébb változata állhat fent, azért nem hízol.

Genetikailag is lehet valaki gebe, de onnan is lehet súlyt felszedni, izom formájában persze, csak rengeteg meló lesz vele...


Amire oda kell kajálással figyelni: Táplálkozás összetétele!!

5:3:2 arányban legyen Szénhidrát (lehetőleg rizs formájában), fehérje és zsírok (lehetőleg rövid szénláncú, és omega-zsírsavak formájában).

Ezen felül legyen a fehérjebeviteled - izmosodáshoz - emelt. Ha van rá keret, kezdj el kondizni, szerezz be egy tejsavó fehérje port. (3kg-os már egészen baráti áron van.)

Első időszakban - egy-két hónap - bőven elég napi egy adag turmix. Mellette ésszel kondizni, fokozatosan sűrítve az alkalmakat.

Nem vagyok nagyon a konditermes edzés híve, de legtöbbször nincs elég jó alternatíva. Emellett én nagyon propagálnám a saját súlyos edzést, jobb hatásfokkal dolgozik a szervezetedben az izomépítés terén, és nem csinálsz vele olyan feladatot, ami esetleg megterhelheti olyan izomcsoportod, amit nem kéne.

A folyamatos nyújtást ne felejtsd el, bekötött izmokkal ritka rossz lesz visszanyújtani az izmokat!!


Remélem válaszoltam a kérdésedre.

2013. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!