Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez gyomorsav lehet?

Ez gyomorsav lehet?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,állandóan hányingerem van meg mindig csuklok..van mikor valami "hányás" szerű akármi feljön..mi lehet?

2013. okt. 28. 18:45
1 2
 11/18 anonim válasza:
Kövér vagy? Ha keveset eszel és igen, akkor ott valami más gond is van. De sajnos a rendszertelen éves is okozhat elhízást, mert hosszú idő után amikor eszel, a szervezeted úgy reagál hogy ezt most el kell raktároznia zsírba, mert megint egy ínséges idő jön amikor nem kap kaját.
2013. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

46kg vagyok és 160centi..

nem tudom de nagyon rossz érzés

2013. okt. 28. 20:17
 13/18 anonim válasza:
Én szívesen segítenék, de ehhez te is kellesz. Nem vagy kövér, ahogy én sem vagyok, a 186 centimmel és 72 kilómmal, de a seggen mégis kicsit nagyobb, ez genetika, nem tudok mit csinálni. Neked a hasad nagyobb. Lehet a stressz miatt is kialakult a gyomorsavad, ha stresszelsz. Ha nem változtatsz valamin, talán javul valami, de valószínűbb hogy nem. Egyél rendszeresen, naponta 5-5-szor. Nem kell sokat, de az tartalmas legyen.
2013. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
*5-6-szor
2013. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Reggelizés ne maradjon el semmiképp! Ha nem eszel rendesen, és refluxgyanús vagy, ez akár gyomorfekéllyé is fajulhat. Nem ijesztgetni akarlak, csak felkészíteni. 14 évesen még elég fiatal vagy, szerintem ez még kezelhető. De ajánlok valamit: gyógyszertárban, Rossmann-ban lehet kapni Salvus vizet, alább van a linkje. Ez kifejezeten ilyen panaszokra van. Kezd el inni!



[link]

2013. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem birok olyan sokszor enni..egy nap egyszer boven eleg..ha ra nezek az etelre hanyingerem lesz..ha vizet iszok utana is..most is feljott valami keseru..nagyon rossz..amugy koszonon:)
2013. okt. 28. 21:52
 17/18 anonim válasza:
Napi egyszeri étkezés? Ha így folytatod, gyomorfekély lesz. Tudod milyen egy gyomortükrözés? Ha tudnád, holnaptól úgy ennél rendesen, mint a kisangyal, de ha nem hiszel nekem, folytasd csak ezt. Gyomorperforáció a súlyosabb következmény, kilyukad a gyomrod, és elfertőződik. Ez már életveszélyes. És rosszabb, mint lassan visszaszokni a normális kajálásra, nem kel egyből megenni egy nagy adagot, elég egy fél szelet kenyér valamivel.
2013. okt. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Koszi..
2013. okt. 29. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!