Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Természetes anyagokból Házilag...

Természetes anyagokból Házilag keksz, ami felszívja a gyomorsavat és Házilag éjszakára gyomorbevonó, ami megvédi a nyelőcsövet és torkot?

Figyelt kérdés
Szervi záróizom probléma van, tehát nem azért van refluxom, mert nem megfelelően táplálkozom.

2013. aug. 24. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem.

A reflux oka mindegy, kezelni kell ugyanúgy!

2013. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mindegy az ok, mert van, akinek nincs szervi problémája, csak összezabál minden szemetet. Nekik elég áttérni egy viszonylag szemétmentes táplálkozásra és megoldódik néhány hónapon belül. Viszont akinek szervi probléma okozza, lásd: én, annak ez nem elég, hanem folyamatos kezelésre van szüksége. Kezelni kell. Igen. De nem gyógyszerekkel, amik mérgek. Biztos, hogy van nem gyógyszeres megoldás is, ami megállja a helyét, mint bevonó és kell egy másik, ami pedig megállja a helyét, mint savfelszívó. Tapasztalattal rendelkező ötleteket várok! Köszönöm!
2013. aug. 25. 00:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebből van diplomám, ne oktass ki. Szenvedj ha az jobb.
2013. aug. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A diploma nem egyenlő az értelemmel. De amennyiben úgy gondolod, hogy értelmes vagy, akkor ne azt írd le, hogy mit és hogyan nem lehet, hanem azt, hogy mit és hogyan lehet...

Én is bármiről el tudom mondani, hogy mit ne csinálj, de azt, hogy mit érdemes csinálni, már nem mindenről tudom.

2013. aug. 25. 00:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszer kell. Nem lehet bevonót gyártani otthon.
2013. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tegyük fel, hogy gyógyszer kell a megoldáshoz.


1.: A világon van egy pár reflux-os beteg, aki gyógyszert szed és még senkinek se használt.


2.: Hinnék az orvosoknak, diplomásoknak, ha nem így épülne fel a rendszer:


- Tőkés, pénzes nagyhatalom

alatta

- Élelmiszeripar (mérgezett élelmiszerek)

- Gyógyszeripar (élelmiszerek miatt KEZELT betegek)

- Oktatási rendszer (orvosok képzése tőkés érdekek szerint)

- Orvosok (akaratlanul is kereskedői a gyógyszereknek)

- Beteg emberek (az egész rendszer megszenvedői)

2013. aug. 25. 00:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha paranoiás is vagy akkor pszichiáter segíthet. ;)
2013. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a szomorú, hogy ez a valóság és nem illúzió. Az illúzió az, amit marketing által kommunikálnak az olyan okos embereknek, mint pl.: Te vagy, ha ilyen kommentet írsz. De legyél okos... én léptem. na hello
2013. aug. 25. 00:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!