Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Dietetikushoz szeretnék...

Dietetikushoz szeretnék beutalót kérni aki az Sztk-ban rendel. Az ilyen beutalót kitől kell kérni?

Figyelt kérdés
dietetikus,étrend,diéta

2013. okt. 29. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
háziorvostól, de nem tudom egyáltalán kell-e hozzá beutló a gasztroenterológiára kell azt tudom.
2013. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dietetikushoz nem kell.. sajnos alapellátásban nincsenek dietetikusok, csak vállalkozók. Ha Sztk-ra akarsz menni akkor keresd meg a kórházban őket.
2013. okt. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezért nem találtam akkor mert nincs.A diabétesz gondozót megtaláltam de az meg a cukorbetegekkel foglalkozik.

És ha maszek dietetikushoz megyek körül-belül mennyibe kerül egy alkalom és hányszor kell hozzá menni?Az étrendért külön kell fizetni?

2013. okt. 29. 09:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt egy másik kérdéshez összegyűjtöttem,ohgy hol és ki mennyért rendel. Döntsd el magad megéri-e neked. Én is az első konzultációt 6000-ért csinálom az után-követés és az online tanácsadás kerül utána havonta az illetőnek, feladat jellegétől függően 4000-8000 Ft-ba. Étrendet 10 naposat 12 000 ért tervezek S összesen 4x10napot szoktam. Az elegendő arra,ohgy a variációk nagyrészt megmutassam.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!