Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak gyorsan és...

Badar Nikolett kérdése:

Hogyan hízzak gyorsan és nagyon könnyen?

Figyelt kérdés
nem minden napi kérdés tudom mivel sokan inkább fogyni akarnak. én egyszerüen vagy 4-5 kilot szeretnék felszedni hamar. alig üti a mérleg nálam a 40 kilót. csak megjegyzem L/13 szóval nem küzdöm kóros problémával.

2013. okt. 29. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
több szénhidrát tehát kenyér tészta meg ilyesmi evése
2013. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
próbálok de nem érek vele nagyon sokat hiába eszek hízok két kilót utána ha suliban nagyon éhes leszek és nem eszek le is fogyok kb.egy kilót:(
2013. okt. 29. 20:45
 3/6 Szintiszoli123 ***** válasza:

Szia!

"nem minden napi kérdés" - De az!

Minden nap legalább 3-an kérdezik meg ezt. ha beírod a GYIK keresőjébe a hízás szót, sok hasznos hozzászólást is találhatsz.

Hízni egyszerű. Egyél többet. Ha úgy érzed, nem bírsz többet enni, de nem hízol, akkor vigyél be ugyanannyi térfogattal több kalóriát. Ezt hívják dúsításnak. Ha szabadon engeded a képzelőerőd, biztosan tudsz olyan kaját, ami ilyen. Hülye példa, de hogy értsd: 10 deka csoki 560 kalória, 10 deka főtt rizs 120 kalória. Ez csak példa. Ne (csak) csokival akarj hízni!

2013. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem segiteni fog.:)
2013. okt. 30. 09:32
 5/6 anonim ***** válasza:
13 éves vagy és 40 kiló? Mit szóljak én? 31 éves vagyok és 43 kiló, 154cm magas. Én is hízni szeretnék évek óta de a stressz miatt nem megy. :-(
2013. okt. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sajnálom... :(
2013. okt. 30. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!