Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeretnék elvégezni egy 1-2...

Szeretnék elvégezni egy 1-2 napos méregtelenítő kúrát. Hogyan?

Figyelt kérdés

Még soha nem csináltam ilyent, de szeretném most kipróbálni. Nem fogyókúrázni szeretnék, csupán méregteleníteni egy kicsit a tél előtt, hogy a szervezetem erős és felkészült legyen a télre.


Nagyon szimpatikus a léböjt kúra. Véleményetek, vagy esetleg más ötlet, bevált tipp?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. okt. 30. 22:00
 1/3 anonim válasza:

Én 2napos alma méregtelenítő kúrát tartottam :)

2napig csak almát ettem és sok vizet ittam.


Bár én kicsit elrontottam, mert mérhetetlen sok almát ettem.

Napi 1,5-2kiló elég. De csak alma.


Tisztítja a beleket, bár kicsit savasít szóval ha savas vagy nem ajánlom

2013. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Figyelj,egyszerre csak nem tudsz csak italokon élni,

kezdd el lassan. Monjuk tarts egy egyhetes kis kúrát. Először csökkentsd az adagot,és igyál sokkal többet.

Ezt egyre inkább naponta folytasd,az utsóelőtti nap csak igyál,és pépes kaját egyél. Az utolsó két nap,már lehet hogy léböjtöt tarts. ÉS a visszaállást is így csináld,kül annnyira leesik a vércukorszinted hogy elájulsz.

Ha mégis gyorsan,hirtelen akarod tartani,akkor rostos gyümölcsleveket igyál,amiben van cukor is,meg vizet is igyál,így végül a cukor nagyjából stabilizálja a vércukorszintedet,kaja nélkül is. Hajráá

2013. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=on0NGz6yR0s

A marketing szájbarágós, de profi a cucc.

2013. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!