Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mire utalhat ez a fajta hányás?

Mire utalhat ez a fajta hányás?

Figyelt kérdés
az utóbbi időben a stresszre hányással reagálok, nem savat ürít a szervezetem, hanem csak bizonyos ételeket. ezt úgy kell érteni, hogy reggelire tökmagvas kenyeret ettem uborkával és arra eszméltem, hogy a hányás alkalmával nem az egész étel jött ki belőlem, csakis a magvak. fura... ez előtt tejszínhabos gyümölcsöt ettem, de csak a tejszín hab jött vissza, aztán múltkor a kifli nem esett jól és evés után hamarosan visszaköszönt, de az előtte megrágott többi bennem maradt. nem érzem, hogy savas lenne, de tudom, ez nem normális. hétfőn megyek orvoshoz, de érdekel, Ti/Önök tudtok/tudnak e erről valamit

2013. nov. 3. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. De engem is érdekelne.
2013. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugye sejted, hogy a gyomorban nincs semmi, ami kiválogassa a kaját? Ha az visszajön, akkor hát kb az jön vissza, ami legfelül van a gyomorban. A megoldás az lehet, hogy bizonyos kaják könnyebben emésztődnek, azokon hamarabb túl vagy, vagy lementek már, vagy olyan folyós állapotban vannak, amiket (a hányásodban) nem ismersz fel.
2013. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!