Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek lehetseges evekre...

Szerintetek lehetseges evekre vagy vegleg letenni az edessegeket? Avagy mi a jobb picit, mertekkel neha enni, vagy egyaltalan nem?

Figyelt kérdés
Nem reg olvastam egy orvos azt nyilatkozta, o neha picit iszik is, hisz kimutattak, tovabb elnek, akik merteket tartanak, mint azok, akik egyaltalan nem isznak, vagy alkoholistak. Taplalkozasi szakerto es o ugyanezt vallja az edessegekrol is. En bevallom szenhidratfuggo voltam, aztan elhagytam a krumplit, elhagytam a tesztakat, rizst. Utobbibol csak 1-2 evokanallal eszem, azt is valodi, teljes kiorlesu rizst. A baj az, hogy a husokbol csak a csirket es a halat szeretem, rengeteg zoldseget eszem, neha ettem egy kis edesseget. De kezdem eszrevenni, hogy lassacskan egyre tobbet kivanok, igy lehet elhagyom oket vegleg. Viszont felek, hogyha nem menne jojoefektus alakulna ki. Van, aki majdnem "fuggokent" teljesen elhagyta? Nem szeretnek meghizni. Az eteleket nem fuszerezem, mindent a legtermeszetesebb formajaban eszem. Mar eleg sokan elitelnek a taplalkozasom miatt. Sajnos eleg kicsik az adagjaim is, mert sokat enni nem birok, meg nem is tehetem a refluxom miatt. Viszont, ha jobban belegondolok ez az egyetlen "szenvedelyem". Nem iszom, nem dohanyzom. Eleg karosnak erzem a napi edessegfogyasztast. Igaz csak napi 100-200kaloria, de mostanaban azt erzem tobbre lenne szuksegem. Ki, hogy all ezzel? Nekem nincs idom sajat gyartasu edessegekre, meg azok nem jottek be,csak meg tobbet kivanok, szoval ha elhagyom, akkor vegleg. Minden hozzaszolast szivesen veszek, ami emberi hangnemu.
2013. nov. 3. 14:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem hasznalok edesitoket se, vajat se eszem, se kremeket. En ilyen egyszeru ember vagyok.:)
2013. nov. 3. 15:01
 2/3 anonim ***** válasza:

teljes kiőrlésű rizst.

Aha.

2013. nov. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem candidiázisod van :)
2013. nov. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!