Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egészséges étkezés?

Egészséges étkezés?

Figyelt kérdés
Le szeretném cserélni az élelmiszereimet egészségesebbekre. Pl cukor helyett nyírfacukrot. Írnátok nekem még ilyeneket.pl a lisztet mivel tudom helyettesíteni,a fehér kenyér helyett mit vásároljak?
2013. nov. 4. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit lecserélni. Ezek csak reklámok.

Egyél nyugodtan fehérkenyeret, de egyél változatosan. Sok tej, tejtermék, tojás, gyümölcs, zöldség, minden fajta hús stb. és elegendő mozgás.

2013. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én anno sütöttem magamnak tönkölyböl, magamnak daráltam mákdarálóban. nagyon finom volt, és tök egyszerü megsüti (simán sütöben) azóta kiderült nemjó nekem a glutén szóval elhagytam.


mindent érdemes elhagyni ami feldolgozott. és ha egyvalamit kéne javasolnom akkor az a kefír lenne. :) magadnak is tudsz otthon csinálni igazából az a tuti. :)

2013. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
orvostanhallgató vagyok,és hát nem értek egyet az előttem válaszolókkal,a fehér kenyér több szempontból sem jó,rengeteg benne a szénhidrát,ami zsírrá alakul a szervezetben,helyette fogyassz graham lisztes kenyeret,amiben még a rost is sok,így kíméli a vastagbeledet,nem lesz székrekedésed sem,atojást azért hanyagolni kell,napi 1,max. 2 amit ajánlok,magas a koleszterin meg a triglicerid tartalma,atúlzott tejtermékek szintén előidézhetik a székrekedést,de mértékkel fogyaszthatóak:)
2013. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!