Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan növeljem karom átmérőjé...

Hogyan növeljem karom átmérőjét gyorsan és hosszú távra?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, 65 kg, 190 cm és befeszítve 27 cm-es bicepszem van. Ez nagyon kevés szerintem főleg mert sokat eszek, mellette sportolok is. Fogalmam sincs mit kéne tennem, itthon kétnaponta fekvőtámaszozok és hetente súlyt is emelek (szintén itthon)

Tanácsok hogy hogyan érek el és milyen gyakorlatokkal látható eredményt+ táplálkozásról is kérlek. (ektomorf vagyoK)



2013. nov. 28. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta gyúrsz és hogyan táplálkozol ?
2013. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát kb 3 hónapja gyúrok, és hát eleve sokat eszek (reggeli: 1-2 rántotthúsos szendvics, 10órakor 1, délben ebédelek később 3kor is mégegyszer ebédelek meg eszek uzsonnát is xD meg vacsora.. De amikor nagyon nem érek rá kb. ennek a fele, vagy egy picit kevesebb
2013. nov. 29. 18:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és őrült sokat iszok, sok édességet eszek, meg viszonylag sok húst is..
2013. nov. 29. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ok, egyrészt a három hónap még nem olyan sok idő és ahhoz , hogy jelentős eredményt érjél el, kitartóan kell gyúrnod. Másrészt a testalkat sem mindegy, mert egy ektomorf típus számára, ahogyan te jellemezted magad, több időbe kerül az izom felszedése, mint egy mezomorf számára.


Az étkezésed is szervezetlennek tűnik és hiába eszel sokat, ha az étrended rendszertelen. Olvass utáni az interneten, hogy kb. hogyan néz ki egy testépítő étrendje és ahhoz hasonlítsd hozzá a te étrendedet. Viszont nem elég jónak lennie a hét páros napjain mondjuk, ha a páratlan napokban nem eszel megfelelően, mert „ nem érsz rá " – ilyen nincs. Ha elakarsz érni valamit, akkor rá kell érned mindenre, amely szükséges a kívánt célhoz. Ha nincs erőfeszítés, nincs kitartás és nincs munka, akkor nincs eredmény sem. Ilyen egyszerű.


„Ja és őrült sokat iszok “ – Iszol, gondolom alkoholt. Nem fog segíteni a testépítésben, sőt hátráltatni fog, úgyhogy ismét van valami, amely miatt ne számíts túl nagy eredményekre.

2013. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát először is az ivásnál egyáltalán nem alkoholra gondoltam.. mindenki csak rosszra tud gondolni :D kevés alkoholt iszok..

Sokat sportolok, és nagyon sok vizet iszok, de néha szörpöt is, de ilyen édesített szarokat (kóla, fanta) nem..


Az étrendről akkor majd olvasok köszönöm válaszod, annyi kérdésem lenne, hogy a vállam viszonylag széles, hasizmom is van, de a lábam és a kezeim nagyon de nagyon vékonyak.. Milyen gyakorlatot javasolsz főleg karra? mert nem is a feszessége a gond, mert tök jó formája van, csak nagyon vékony :( lehet h. kéősb megvastakszik csak azért iylen vékony jelenleg, mert nagyon kevés idő alatt nőttem 10-20 centimétert, és még nem tudta felvenni a tempót a testem?

2013. nov. 30. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!