Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 40kiló (és 160cm)vagyok már vagy 10 éve és akár mennyit eszek akármit csinálok egyszerűen nem tudok hízni és mindenki mondja hogy nagyon sovány vagyok de mégis hogy és miket kellene ennem hogy hízzak?

2013. dec. 2. 18:44
 1/5 anonim válasza:
45%
Ha ezt örökölted, akkor ilyen is maradsz, de zsíros ételekkel általában lehet hízni.
2013. dec. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Legyen meg a napi 5 étkezés ! Egyél sok húst , zőldséget és gyümölcsöt ! És semmi képpen ne McDonald's-al meg Colaval probalj meg meghizni ! Èn is pont igy vagyok , csak 163cm-rel 48kg. Voltam mar orvosnal emiatt a sulyom miatt es a SOK SPORTOT ajánlotta , meg a RENDSZERES TÀPLÁLKOZÁSt . Amiután elkezdtem sportolni 40kg-rol 53kg-ra hiztam és azt mondta az orvos , hogy 13 kg izmot raktam magamra . De ezt persze másfél év alatt. Ha nekifogsz sportolni vigyázz , hogy helyesen csináld amit teszel , mert okozhatsz hátgerincferdülést is helytelen gyakorlattal ! És ha nem olyan a csontozatod akkor vigyázz , hogy emelésnél nehogy kimenjen a csuklód , vagy a vállad ! Sok sikert ! ;)
2013. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 2. 19:30
 4/5 anonim válasza:
Ha késő este eszel, attól hízol, mivel a gyomrod nem tudja megemészteni reggelre.
2014. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4hónapja rendszeresen eszek és sokat, főleg este, mégsem híztam egy kilót se :( sportolni nem tudok mert JRA-s beteg vagyok(az izuleteimben nagy fokú gyulladás van ami miatt nagyon nehezen tudok menni,leülni,felállni,alap dolgokat is csak nehezen tudok megtenni emiatt)
2014. ápr. 9. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!