Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szombaton volt a szalagavatóm,...

Szombaton volt a szalagavatóm, jól éreztem magam, szépnek éreztem magam, de mikor megláttam magamat a videókon és a fotókon, akkor azt hittem, hogy az valami vicc?

Figyelt kérdés
Mindig mondják, hogy nagyon sovány vagyok, és most már én is belátom , hogy anorexiás vagyok , de súlyosan. Sajnos ha ennem kell, akkor kövérnek érzem magam . Szinte csak zöldséget eszek, ami tudom, hogy rossz, de egyedül nem tudok megváltozni , valaki segítsen, kérem.
2013. dec. 2. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem, csak az okt. 23-as műsör kapcsán... néztem a suli honlapján a fotókat, mert mi adtuk a műsört, hogy hol állok, de nem találtam magamat - aztán rájöttem, hogy ja, az a csontváz a szélén fehérben az én volnék...


Próbáltál már szakemberrel beszélni? Vagy te esetleg gondolkodtál már rajta, mi az oka, hogy így látod magad? Megkérdezhetem, mennyi most a súlyod/magasságod?


Egyébként én mióta szedek B vitamin-komplexet, kicsit jobb az étvágyam. Tolok még mellé aminosav-komplexet és vasat is, mindegyik term. étvágynövelő :)


Kitartás, kedves :)

2013. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát/ válaszodat! A jelenlegi súlyom 49 kg és a magasságom 182 cm. Régebben jártam pszichiáterhez, de őt csak az érdekelte, hogy minél előbb hízzak meg, nem érdekelte az ,hogy élni sem volt kedvem.
2013. dec. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!