Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megettem 5 szalámis zsömit....

Megettem 5 szalámis zsömit. Miért kívánhattam meg ennyire, lesz tőle bajom?

Figyelt kérdés

Vacsira általában meleget szoktam enni együtt a családdal, de ma mondtam anyunak, hogy én nem kérek sült csirkét (ma az volt a menü + tepsis joghurtos burgonya, egyébként imádom ezt is) hanem szalámis szenvdicset - volt itthon házi szalámi, teavaj, paprika, finom puha zsömi... és annyira finom volt, hogy nem tudtam megállni, hogy ne egyem meg az összes zsemlét. Kicsit nosztalgikus az ízvilág, mert mikor pici voltam és túrázni jártunk elég sokat, anyu mindig ilyen szendvicseket rakott el nekünk :)


Lesz bajom ennyi sok szalámitól? Picit fáj a hasam, de nem vészes, iszok még egy kamillateát citrommal-mézzel később. Vajon mi az oka, hogy most ezt ennyire megkívántam? Hiányzott valami a szervezetemből, ami ebben megtalálható? Vagy mi oka lehet, ha megkívánunk egy ételt?


Köszi a válaszokat, szép estét :)


2013. dec. 17. 22:32
1 2
 1/12 aspikami ***** válasza:

Igen, holnapra meghalsz!

Már miért lenne bajod tőle, ha nem volt rossz a szalámi? :D

Viszont most muszáj lesz valamit ennem, mert megkívántattad velem :)

2013. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

megkérdezhetem hány éves/hány kiló vagy? csak mert az aztán gyomorpróbáló, ha benyomsz 5 zsemlét (sztem a szalámi a kisebb probléma :D)


bajod nem lesz, máskor ne csinálj ilyet, lehet, hogy mostanában nem ettél eleget, és ezt akarta ellensúlyozni a szervezeted.

én a helyedben azt ettem volna, amit a család, finoman hangzik :)

2013. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg lesz. A szalámi tele van vegyszerekkel, elsősorban tartósító szerekkel és erősen rákkeltő hatású, a gabona pedig cukorbetegséget okoz.
2013. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Egyeske, legjobb étvágyat :D


Ketteske, 18 éves 47 kilós lány vagyok, 165 centi magassággal bírok. Méreteim ellenére a kétszer ekkora barátomat és majd' háromszor ekkora apukámat rutinosan az asztal alá tudom enni :D

2013. dec. 17. 22:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Hosszútávon persze megvan a káros hatása mind a kettőnek biztosan... nem értek hozzá. Én csak arra vagyok kíváncsi, holnap végig tudom-e ülni a napot a suliban fosás nélkül :)
2013. dec. 17. 22:46
 6/12 aspikami ***** válasza:

Nem lesz semmi bajod, ne fossál :)

Köszi. Megvan a jó étvágy, viszont lehet megbánom én ezt még :D

2013. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fenébe, többet nem olvasok ilyen kérdéseket éjszaka. Most nagyon megéheztem :D
2013. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 pbiker válasza:

En egyszer megettem 9 rantott husos szendvicset. Tudom, hogy milyen erzes. Annyira jo az etel, es annyira jol esik, hogy nem hagyhatod abba.

Semmi bajod nem lesz tole, kicsit valoszinu tuletted magad, igyal citromos vizet, lazitja a kajat.

2013. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat/tanácsokat, egyenlőre élek, remélem tényleg nem lesz bajom ebből a kis szalámis incidensből :D
2013. dec. 18. 00:13
 10/12 A kérdező kommentje:

Csak most figyeltem fel a 9 rántott husis szendvicsre - az nem kutya :D egészségedre :D


Hmmmm... rántott csirkemell, majonéz, meg salátalevél, esetleg egy pici sajt... nem mondom, hogy éhes vagyok, de szeretem a rántott húsos zsemlét is :)

2013. dec. 18. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!