Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tul gyakran ennek?

Tul gyakran ennek?

Figyelt kérdés
Elegge vekony vagyok es a doki azt tanacsolta, hogy naponta 6szor egyek. Ugy mondta, hogy nagyjabol 3 orankent kene, de mindig rosszul leszek. Elofordult olyan, hogy ettem, de nem degeszre, csak mertekkel, egy kicsit, aztan 3 ora mulva megint ugyanigy, de hanyingerem lett es hanytam is, es nem csak az akkor megevett etelt lattam viszont, hanem a 3 oraval korabban elfogyasztottat is. Ez most hogy van? Tul surun ennek? Amugy nem ilyen nehezen emesztheto dolgokat szoktam enni, gyumolcs, joghurt meg ilyen tejes cuccok, salata, keksz, szendvics, stb. Tehat nem tudom konkret ennivalohoz kotni a rosszulletet, egyszeruen csak ugy jon. Ez mitol van? Az orvos vagy nem tud semmit vagy nem akar, mert nekem errol nem mond semmit se...
2013. dec. 18. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne órára egyél, hanem akkor, amikor éhes vagy, és vegyesen táplálkozz, valamint egyél naponta olajos magvakat, dió, mogyoró, mandula.
2013. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!