Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 19 éves vagyok,195cm magas és...

19 éves vagyok,195cm magas és 75kg,12 éve focizok, edzek hetente többször is, hiába eszek és keményen edzek, semmi súly nem jön rám, pedig a magasságomhoz képest vékony vagyok. Mit tegyek hogy több izom legyen rajtam?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit!


Fogadd el - és nagyon örülj neki! - hogy aszténiás alkat vagy. Én is az vagyok.


Nem lehet tenni vele semmit, és nem is érdemes. Ha elkezded mesterségesen felgyúrni magad, vagy zabálni ló módjára, akkor annyit érsz el, hogy az eredti alkatodhoz tartozó izületek nem bírják el a megnövekedett súlyt és hamarabb lesz izületi kopásod meg mindenféle nyavalyád. Mivel nagyon magas vagy, nagy a rizikófaktora a keringési betegségek kialakulásának alapból is, de ha elhízol vagy valamelyik idiótának akarsz megfelelni, aki puszta irigységből cikiz téged, akkor csak magaddal szúrsz ki.


Ne tedd! Örülj neki, hogy ilyen vagy. Vannak nők, akik éppen ezt szeretik.

2013. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

--gömb--


Baromság, hogy nem bírnák el a nagyobb erőket az ízületek.

2016. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!