Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon vékony vagyok rendesen...

Nagyon vékony vagyok rendesen eszem de nemhizok nem tudtok protein shakeket vagy ilyesmiket amitol lenne valami alakom?

Figyelt kérdés
McDonalds-ba kajalj meg hasanlo humoros poenokat nem kerem koszi.

2013. nov. 5. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyanabban a cipőben járok, mint Te. Tömegnövelésre van szükség, amihez elengedhetetlen a fehérje és a szénhidrát. Kb 3 óránként kell enni, hogy meglegyen mindig a megfelelő adag tápanyag. Emellett pedig a rendszeres sport is nagyon fontos, hogy be is épüljön vmi a szervezetbe. Ha elmész egy testépítőboltba, biztosan részletesen tudnak segíteni, hogy miből, mennyit, hogyan szedjél.
2013. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűbb, ha elfogadod a testalkatodat.
2013. nov. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem a proteintõl hízol, hanem a szénhidráttól... fehérjébõl 2-3 gramm szorozva a testtömeged, szénhidrát 5-6 gramm és úgy emelni, hogy meglegyen a kívánt hízásod... magas glikémiás indexû szénhidráttól gyorsabban jönnek a kilók...
2013. nov. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
valami ételallergiád is lehet akár. én is nagyon vékony voltam és vérszegény is. sokáig vizsgálgattak mire kiderült, hogy lisztérzékeny vagyok. kérdezd meg az orvosodat hogy nem lehet-e laktóz- vagy gluténérzékenység a vékonyságod hátterében. persze elképzelhető az is, hogy neked csak simán ilyen a testalkatod...
2013. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2013. nov. 5. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!