Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok, 45kg, és kb 173cm magas. Mindig is nagyon vékony voltam, bordáim kilátszanak, stb. Faterom is ilyen alkatú volt. Én szeretnék ezen változtatni mert engem nagyon zavar és a barátnőm is mondta hogy jó lenne ha felszednék egy kicsit:\ Mit tudnátok ajánlani? pedig sokszor sokat is eszek... de mégsem:\ (Mcdonalds kizárva!)

2013. dec. 19. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen alkat vagy, nem lesz könnyű változtatni, sportolj, kondizz, egyél sokat (persze normális kajákat). Ha ezek után is ilyen sovány maradsz, akkor el kell fogadnod.

A barátnőd meg nem tudom, miért nem választ olyan fiút, akit el tud fogadni úgy, ahogy van, vagy ha szeret, miért nem fogad el téged úgy, ahogy vagy. Nem kéne, hogy az ő véleménye befolyásoljon, ha te jól érzed így magad. Viszont, ha amúgy is változtatni akarsz, persze motiválhat, hogy ő is azt szeretné.

2013. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És főleg milyen étrendet kéne választanom?

Egyébként elfogad Ő úgy ahogy vagyok, de én is szeretnék ezen változtatni, mert még egy kupakot is alig tudok lecsavarni :\

2013. dec. 20. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de a hús és sok zöldség biztos nem árt. Mindenféle egészséges kaja, kicsit nagyobb mennyiségben, sok mozgással.
2013. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!