Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hizni szeretnék sürgősen....

Hizni szeretnék sürgősen. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,165 cm,48 kg....Az egész életemet tönkre teszem, a soványságom befolyásolja az életem...nehezen illeszkedek be az osztályba,illetve társaságokba, barátom sem volt még, félek ha meglátnak..nem mondom hogy nagyon vékony vagyok,de sovány vagyok,s ez nem hagy nyugodni... ha elmegyek egy ember előtt arra gondolok,biztos a gebe lábamat nézi..:(( egyedül a fenekem tetszik magamon,de attol még vékonyak a lábaim.Lassan megeszem magam,mert folyton ezen jár az eszem..probálok enni, de suliban ülök 3ig s utánna csak este eszek...Mit tehetnék? Fogamzásgátló hizlal? :((

2013. dec. 10. 15:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy suliba ülsz még ehetsz a szünetekbe. Egy-egy szendvics, valami édes rágcsa stb. Otthon a tv elé is vihetsz be magaddal ilyeneket, csak a végén ne kapj rá nagyon, mert akkor a kérdés fordítva kerül majd kiírásra.
2013. dec. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Jaja.

?majlánics naygoH .nesőgrüs kénterezs inziH

Úgyhogy csak óvatosan.

2013. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ugyan fiú vagyok de én is hízni szeretnék... sorstárs

ha gondolod írj,


Egyébként legjobb módszer a testmozgás!

és ne hidd magad soványnak, ne befolyásoljon semmit

2013. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!