Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorrontás vagy esetleg vírus?

Gyomorrontás vagy esetleg vírus?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt egészen 2 óráig kb semmit nem ettem,de utána zöldborsó főzeléket szalonnáva,tojással és sültkolbásszal(kenyér nélkül).A nap hátralévő részében szintén nem ettem semmit.Tegnap reggel arra ébredtem,hogy hányingerem van és hánytam is.A délután folyamán volt pár kisebb hasmenésem.Egész nap szinte nem ettem semmit,csak teáztam.A mai nap során eleinte nem volt hasmenésem,ezért úgy gondoltam ehetek egy kis lasagnát,és 6körül a moziba ettem egy fél nagy popcornt.Most értem haza és újra hasmenésem volt.Szerintetek ez gyomorrontás vagy vírus?A vírust azért gondolnám mert egyik osztálytársam ilyen tünetekkel maradt otthon a héten.

2013. dec. 23. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt szédülésed? Meggyógyultál már?
2014. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!