Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mindkét könyököm erősen érdes...

Mindkét könyököm erősen érdes területű és sötét színű bármenyit foglalkozom velük. Lehet, hogy az étrenddel függ össze, ugyanis sokat fogyókúrázok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az étrenddel függ össze.

Nekem akkor volt ilyen amikor sokat könyököltem.

Krémezd minél többször,de még így is időbe fog telni mire elmúlik.

Nekem legalábbis semmi nem használt.

2008. júl. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem se használt ellene semmi. Se bőrradír, se krémezés. Puhább lett valamivel de a sötét szín nem tűnt el. :(

Várom, hátha valaki ír valami tuti módszert.


Ja, és nem könyökölök. SZGépen dolgozom, a könyököm a levegőben. De pl sokat ülök, a fenekemen még sincs száraz, sötét bőr. Szóval szerintem a könyököléshez kötni marhaság. :))

2008. júl. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat könyökölök és nekem is olyan a könyököm :(
2008. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az első válaszoló vagyok.Nekem mindig szép volt a könyököm.

Császármetszéssel szültem és ezért csak fekve tudtam etetni a babám (könyökölve). Egy hét alatt kiszáradt és csúnya barna lett. Azóta már jobb de még most sem múlt el.

Nekem biztos,hogy a könyököléstöl volt :-))

2008. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol rendszeresen könyökölsz,ne használj erős tisztítószereket, vagy ha használsz , jól öblítsd le.
2008. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kiszáradva és szintén barnább. Egyszerűen ilyen a bűr színe, talán így barnult le (mert ugye ha hajlítva napozatod, és utána kinyújtod, összegyűrődik a bőr=sötétebb lesz
2009. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!