Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyha el szeretnék menni...

Hogyha el szeretnék menni dietetikushoz, hogy tudjon nekem segíteni a hízásban, akkor kell írnom étkezési naplót? Ha igen, mennyi ideig?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A dietetikus biztos nem fog rá kényszeríteni.

Neked segítség az, ha nyomon követed az étrendedet, de ha nem akarod, hát nem kötelező.

2014. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, azt hiszem rosszul fogalmaztam meg a kérdést. :)

Ha mondjuk 2 hónap múlva szeretnék dietetikushoz menni, akkor addig vezessek étkezési naplót? Hogy lássa, hogy általában miket eszek/mennyi kalóriát?

2014. jan. 4. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, értem.


Hát amennyiben eltudod neki mondani nagy vonalakban, hogy miből áll az étkezésed és milyen időközönként eszel egy nap, nincs szükséged naplót vezetni.

Én például elég jól észben tartom mit eszem akár hónapokra visszanézve is, ha ezzel te is így vagy, akkor nincs gond.

2014. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseged. :)
2014. jan. 4. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!