Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olyan érzésem van mintha...

Olyan érzésem van mintha megakadt volna valami a torkomban, de nincs ott semmi, nagyon kellemetlen érzés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este tanulás közben chipset ettem, paprikás volt ezért elégé csípet. Már a végénél jártam mikor úgy éreztem hogy megakadt a torkomon. Hoztam be vizet és ittam, de közben tanultam tovább. Kis idő múlva azt vettem észre hogy hiába eszek meg iszok rá nem megy le. Nem múlt el a érzés. Este alig bírtam tőle elaludni. Egész nap olyan érzés van a torkom alsó résszén hogy megakadt a torkomon valami, de nem viszi le semmi. Elgondolkoztam rajta hogy lehet hogy felsértettem vagy hogy félrenyeltem és a nyelőcsővembe került mert suliban elkezdtem köhögni és úgy éreztem hogy megmozdult és elkezdett a jobb oldalamon a tüdőmbe szúrni. Nagyon megijedtem mert hallomat olyanról hogy ha meg lehet tőle halni ha a tüdődbe kerül. Azóta sem múlt az érzés! Mit tegyek ilyenkor? Lehet hogy csak felsértettem és csak várjak még meggyógyul? vagy inkább hétfőn mennyek orvoshoz vele?

2014. jan. 10. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne hazihoz menj vele mert az garatig lát és receptet tud írni. Magán full-orr-gegesz kb5e ft. O egy tukorrel megtudja nézni a geget is. Egy tüdőszűrésre is elmehetsz, háziorvos ad beutalót, de maszek vagy sürgősségi oszt-ön soron kívül megcsinálják.
2014. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :)
2014. jan. 10. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!