Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szombat reggel mit egyek hogy...

Szombat reggel mit egyek hogy friss legyek és energikus?

Figyelt kérdés

Ugyebár szombaton lesz a felvételi reggel 10-kor.

Lényegében azt szeretném megkérdezni, hogy mit csináljak hogy elfáradjak a nap folyamán és, hogy este korábban tudjak aludni (pénteken ugyebár)? És hogy mit egyek estére lefekvés előtt (bár ez nem tudom, hogy hogyan folyásólja be a másnapi képpeségeimet ha lehet így hívni a koncentrációt meg a többieket.)

meg hogy szombat reggel mit egyek ami jobb koncentrációra bír és hát.. ami még kell.

Ti mit javasoltok nekem? Mit egyek este, másnap reggel és a felvételi közben? meg hogy mit igyak? Azt tudom hogy cukros vizet, cukros teát nem nagyon kéne innom.

A válaszokat előre is köszönöm! :)


2014. jan. 16. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Előző nap étkezz a megszokottak szerint és sportolj,vagy menj el egy hosszabb sétára. Este fürödj meg és bújj ágyba. Másnap reggel egyél pl. tojást és az sem baj,ha valamilyen egészséges szénhidrát dús ételt is eszel. pl. valódi,sok gyümölcsöt tartalmazó lekvár. Mielőtt bemész egyél meg egy kis csokoládét,de az igazi,sok kakaó tartalmú csoki legyen.
2014. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm válaszát! :D
2014. jan. 16. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!