Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyen adatokkal kövernek...

Ilyen adatokkal kövernek számítok? Ha igen hogy fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

180 cm

~100 kg

15 éves

40-es testtömegindex


Mostanság nem eszek' sokat pl.:

Reggel 2 adag müzli ( 300 ml )

Talán egy gyros és ennyi egy napra



2014. jan. 16. 20:17
 1/8 anonim válasza:
Természetesen oda kell figyenli a táplálkozásra, de esősorban kardioedzéssel tudsz a hájtól megszabadulni. Heti 3/4 alkalommal 1/1.5 óra kocogással, pár hónap alatt már jó eredményeket érhetsz el. De eleinte csak sétálj, hogy az izületeid fokozatosan hozzászokjanak a terheléshez. Ajánlom reggel, éhgyomorra, mert ekkor a szervezetnek alacsony a glükózszintje, így akár 5-10 perc kocogás után a szervezet máris a zsírok oxidálásából kénytelen fedezni az energiaszükségletet. Ha magas a glükózszint(nem éhgyomor), akkor ez az intervallum 20/30 perc is lehet, tehát addig nem fogsz fogyni. Ha van pénzed, ajánlatos beszerezni L-Carnitint (pl. [link] ez segíti a zsírok szállítását, így a szervezet még többet tud felhasználni belőlük az aerob tréning alatt. Ezt kocogás előtt kb. 20 percel kell bevenni, de fontos, hogy csak edzéssel együtt alkalmazandó, anélkül nincs fogyasztó hatása, szóval a mozgást nem úszod meg :D És ami szintén nagyon fontos, hogy mindenképpen szerez be egy alkalmas cipőt, mert ekkora teher miatt könnyen tönkremehetnek az izületeid. Ezt az étrendet, amit leírtál, pedig mielőbb felejtsd el, mert nem egészséges, ezzel csak a szervezetedet teszed tönkre. Napi 4/5 étkezés a megfelelő, csak meg kell választani hogy mit, és tudni kell mértéket tartani. Ha belevágsz és ne adod fel, meglásd 1 éven belül nem lesznek ilyen problémáid. Arról nem is beszélve, hogy a futás nagyon additív sport, tehát úgy meg fogod szeretni, hogy miután lefogysz, azután sem fogod akarni abbahagyni. Sok sikert, csak rajtad múlik!
2014. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves #1 választ kértem nem regényt
2014. jan. 17. 19:55
 3/8 anonim válasza:
dagadt vagy bakker :D
2014. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

AMD, Intel, kecske, szex, orális, Nvidia. Értem én, az olvasottságért mindent meg kell tenni. :D

Túlsúlyos vagy de nem kövér.

2014. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 40-es BMI elég sok. 30 fölött elhízott vagy (az enyém személy szerint 59-60, de az legyen az én bajom).


Elég magas vagy, de a 100 kiló ahhoz még mindig sok lesz. Legalább 20 kiló felesleg, de inkább 30 ami van rajtad (megnyugtatásképp, rajtam 110-120 kg a fölösleg). ;)

2014. jan. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4 Nem de ?

#5 Dat kioktatás XD

2014. jan. 18. 13:27
 7/8 anonim ***** válasza:
No akkor nekiállsz fogyni (rád férne) vagy akkora hájas mangalica akarsz lenni, mint én? Nagyon buli utóbbinak lenni, hidd el. :) Ha így csinálod gond nélkül meg lesz a 170 kg néhány éven belül...
2014. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kár, hogy a kisregényt nem olvasod el, az volt az egyetlen hasznos komment.


De akkor, hogy a kérdésre válaszoljak röviden: Annak számítasz. A hogyan meg nem érdekelt az 1. válaszban téged.

2014. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!