Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék . Hogyan?...

Hízni szeretnék . Hogyan? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok 17 éves lány vagyok. 165 cm 50 kg. Amúgy genetikailag is vékonyabb típus vagyok örököltem a nagyszülőktől. Sok baj nincs az alakommal mert hosszú vékony combajim vannak kerek popsim ...viszont kicsit szeretnék hízni (izmosodni) popsira is meg comra is ..valamint vádlim egyáltalán nincs nagyon kicsike..a hasammal nincs nagy baj mert lapos és azzal az eggyel azért megvagyok elégedve , a melleim elég kicsik de gondolom ezen nem nagyon lehet segíteni.

Kérek szépen mindenkit ,hogy egy kicsit szánja rá az idejét ,hogy írjon nekem egy ÉLET MÓDOT amivel ezeket el tudom érni. Először is valami jó étrend kéne . Mivel iskolába járok korán kelek reggel nem bírok enni csak egy tál csokis gabona pelyhet. Mivel a szüleim dolgoznak így nincs idő minden nap más kaját főzni :( és ettől el is megy az étvágyam (mert lehet kényesnek tartotok de egyszerűen nagyon nehezen veszem rá magam a többnapos kaják elfogyasztására). Szerintetek mit tegyek. ???? Ja és tudom ,hogy sportolnom kéne de fogalmam sincs ,hogyan kezdjek hozzá (itthon nincs súlyzóm meg semmi )... Valami edzés tervet is írjatok kérlek! Nagyon meg köszönném !!

Amúgy az 55 kg a célom! Persze izommal nem zsírral.



2014. jan. 22. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Tanulj meg wing-tsun kung-fu-t hisz ezt egy no talalta ki

Az elegge erositi a labat a feneket es a hasat (8000/ho)

De ha nincs ra penzed irj privatban es egy ismerosom biztos tartana neked internetes edzest, mikor otthon gyakorol

Meg nem mester de nagyon jol csinalja

2014. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!