Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől és hogyan lehet a...

Mitől és hogyan lehet a leggyorsabban hízni? Nyári szünetig hízni szeretnék 10kg-ot. És kocka hasat.

Figyelt kérdés
16/L
2014. jan. 25. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Alkattól függ. Ha alacsony vagy és vékonyka, akkor a 10 kiló nem fog menni.

Én is igyekszem magam hízókúrára fogni, olvastam pár dolgot és kaptam tanácsokat is. Igaz én csak 5 kilót szeretnék felszedni.

Táplálkozz változatosan. Egyél bőséges reggelit, tízórait, ebédet, uzsonnát, vacsorát. Egyél banánt, olajos magvakat, diákcsemegét étkezések között. És mozogj, erősíts, az izomtömeg növeli a testtömeget.

2014. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kék kolibri válasza:

Én a táplálkozási szokásaim megváltoztatásával tudtam hízni. De nem tudtam (és most sem tudom) sokáig megtartani a súlyomat. Igaz, én mindig az etióp kategóriába tartoztam. 22 évesen kezdtem el enni, azt a bizonyos házi kosztot, amelytől minden dietetikus óvva int. Egy-két év alatt tudtam felszedni 15 kg-ot. Igaz, én aktívan sportoltam, s a hízókúra miatt abba is hagytam az aktív részét.

Előtte számos injekciós vitaminkúrákkal bombáztak, de nem használt.

Felnőtt fejjel értettem meg, hogy a legnagyobb probléma az elégtelen kalóriabevitel miatt volt.

Most (középkorúan) kifejezetten jól érzem magam az 56-59 kg-os testsúlyommal, bár erősen ingadozik.


Tehát több kalóriát vigyél be, mint eddig, viszont ne mozogj többet, mint eddig. Ha többet mozogsz, akkor arányosan növeld a kalóriamennyiséget is. Másrészt esténként igyál levendula teát, nagyon finom és rendkívül nyugodt álmot biztosít.

Ha esetleg lelki okai vannak annak, hogy nem hízol, a tea erre is egyfajta megoldás.

2014. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 geeno válasza:
ilyen rövid idő alatt nehéz ennyi súlyt felpakolni magadra, de nem lehetetlen, gondolom ha kockahasat is akarsz edzel is, ez jó dolog, azonban ha tömegelni szeretnél akkor ne is álmodj róla, hogy kockahasad is lesz, a kettő együtt nem játszik, ha vékony testalkatú vagy először tömegelj és utána szálkásíts, napi 5-6 étkezésed legyen, + étrendkiegészítő sem árt, ha ekkora sújt szeretnél felszedni, tömegnövelő, vagy fehérje? is is, ha nem akarsz zsíros lenni és szeretnél felszedni ennyi kilót :D kajálásra visszatérve, minél több fehérje legyen benne, megfelelő szénhidrát kevés zsír mennyiség, edzés előtt 2 órával olyat egyél aminek sok a szénhidrát tartalma ez adja majd az erőd edzéshez edzés után több legyen a fehérjebeviteled, és akkor menni fog, ami a szálkásítást illeti, a kockahas elég nehéz ügy, de megoldható, de szálkásító időszakban, kevés zsiradék és csak annyi szénhidrát az ajánlott amennyit egy edzésen el is használ a szervezeted, fehérje viszont ku.va sok kell: protein shake, és persze a diéta is elengedhetetlen. de ezen az oldalon is megtalálod azokat a cikkeket, amik jól jöhetnek: [link] jok sikert
2014. jan. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!