Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha reggelire csak ezeket...

Ha reggelire csak ezeket szoktam enni és ennyi mennyiségben az még egészséges?

Figyelt kérdés
zabpehely tejjel(100 g), barna rizs tojássál(125 g), gabonapehely hozzáadott cukor nélküli, aszalt gyümölccsel és mézzel(80-90 g)
2014. febr. 4. 18:48
 1/6 anonim válasza:
29%
A tojás az egyetlen, ami ér valamit.
2014. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kevés tojás.. valószínűleg túl kevés.


Tömény szénhidrátot reggelizel (hozzáadott cukor nélkül)

- zab

- rizs

- pehely

- aszalt gyüm.

- méz


.. ha ez szerinted jó... :)

2014. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Aki egészséges életmódot szeretne folytatni, az teljes körűen reggelizik. Lassan felszívódó szénhidrát(barna rizs, tk. kenyér stb.), fehérje(mint tojás/csirke v pulykamell sonka), kevés zsiradék.

Én, amióta egészséges életmódra váltottam, 5 kg-t fogytam 1 hónap alatt, úgy, hogy abból egy kiló nem jön vissza.

Igyál sok vizet. Sportolj mellette legalább heti 3* 1órát. A reggeli, ez így jó... én is tk. gabonapelyhet eszek tejjel, tojást, virslit(néha). étkezz egy nap 5ször legalább. és aludj sokat, pihentetően.:) Sok sikert.

2014. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez onnantól számítva értelmetlen komment volt, hogy zsírszegényen kell reggelizni és sz.ar teljes kiőrlésű (mérgező) lisztet kellene enni.


Ilyet ki mondott?

2014. febr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
#3 - Ez a szokásos sablon. Már lejárt.
2014. febr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
42%
Személyi edző, és tanult életmód tanácsadó.
2014. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!