Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 159cm és 69 kg vagyok.3 éve...

159cm és 69 kg vagyok.3 éve szültem és nem tudom leadni a fölösleges kilókat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szénhidrátot alig eszem, sportolok és mégsem. Valőszínűleg a pajzsmirigyemmel vannak gondok, mert a menstruációm rendszertelen és teherbe sem tudok esni. Voltam már nőgyógyásznál, homeopatánál és reflexológusnál. Ideig-óráig "rendbe raktak", de ez nem tart hosszú ideig. Valaki szedett már jódtablettát a pajzsmirigyére?
2008. júl. 20. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, azt írod, hogy valószínűleg a pajzsmirigyeddel van probléma. Szerintem a valószínűleg az kevés, menj el a háziorvosodhoz és kérj beutalót vérvételre, ahol a HTSH pajzsmirigyhormon szintedet megnézik. A pajzsmirigy működhet optimálisan, túlműködve vagy alulműködve. Nagyon finom rendszer, nem lehet csak úgy szedni bármit rá, az orvosnak kell belőnie hogy van-e egyáltalán problémád, s ha igen akkor melyik formája. Persze a túlsúly miatt lehet következtetni, de ehhez mindenképpen orvos kell. Üdv.
2008. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha meg van a diagnózisod és diétáznod kell keress fel mindenképp egy dietetikust. Ő segít az optimális étkezést beállítani és végig kisér az életmód váltásban.

Diet.

2008. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Megnézték akkor már a pajzsmirigyfunkciódat is ezek szerint, ha mondod , hogy gondjaid vannak vele, ugye?Szóval vettek vért?ha alulműködik akkor kell jódtablettát szedni, vagy jódaqvát inni, az hamarabb felszívódik.De csak akkor kezdd el szedni, ha a véreredményedből kimutatták, hogy alulműködik a pajzsmirigyed.ez csak ebből lehet.igen nem rossz a jódtabletta, de mint írtam a jódaqva jobb, ezt is megkapod a gyógyszertárba, hamarabb felszívódik, és tartósabb.ha rendbe jön a pajzsmirigy, akkor meg megfelelő táplálkozás, és mozgás, anélkül, nem megy a fogyás,Kiegészítésképpen az ananásztablettát ajánlom még.sok sikert.
2008. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Derítsd ki hogy savas-e a szervezeted.(természetgyógyász)A savas szervezet nem tud felesleget leadni.
2008. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.
2008. aug. 12. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!