Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik ha 1 hétig nem...

Mi történik ha 1 hétig nem eszek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Még csak 13 éves lány vagyok és fogyni szeretnék...
2014. febr. 13. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azonnal felejtsd el, mert NAGYON VESZÉLYES!!!!

Arról nem is beszélve, hogy pont a fordítottját érnéd el, mert amit 1 hét után ennél azt MIND raktározná el a szervezeted, mert "nem tudja" mikor lesz legközelebb étel. Már ha nem a kórházban kötnél ki...

Szóval ha fogyni akarsz, akkor étkezz egészségesen, és ne legyél lusta mozogni!

Milyen magas vagy, és hány kg?

2014. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy #1 is írja: ez a megoldás semmire sem jó, de legalább veszélyes, csak szenvednél. Erőtlen lennél, nem tudnál koncentrálni, esetleg el is ájulnál, és valószínűleg pár nap után magadba tömnéd a hűtőszekrény teljes tartalmát. De ha még sikerrel is járnál: szervezeted "vészüzemmódba" kapcsolna, hisz nem normális, hogy egy hétig nem jut táplálékhoz, így utána rögtön igyekezne felkészülni a következő eseményre, és raktározna vissza mindent. Továbbá koplalás alatt nem csak a zsírréteg bomlik, hanem az izomzat is, és ezzel hosszabb távon magadnak duplán ártasz: az izomzat rengeteg energiát igényel, méretét csökkentve energiaigényed is csökken->könnyebben hízol ugyanattól az élelmiszer mennyiségtől...

Ésszel kell csinálni, és nem ilyen """rohamfogyókúrákban""" (triplán idézőjelben, mert ez nem fogyókúra) gondolkozni. Eleve, normálisan fogyni csak hosszabb időtáv alatt lehetséges, normális étkezéssel, mozgással (persze ha hatalmas súlytöbbleted van, itt is érdemes körültekintéssel választani, nehogy problémákat okozz magadnak).

2014. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akar bele is halhatsz. Egy probat meger.
2014. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt felejtsd el.Tizen évesen én is koplaltam egy ideig,de nem úgyhogy egyáltalán nem ettem.Ennek az lett az eredménye miután újra normálisan ettem 1,5 hónap alatt 15kg!!!!! híztam.Sportolj,táplálkozz egészségesen.
2014. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!