Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs valami bevált módszerete...

Hmmm, ki lehetek? kérdése:

Nincs valami bevált módszeretek, gyors, biztos hatással?

Figyelt kérdés
Az étel ürítésére a szervezetedből akár fent, akár lent.

2014. febr. 22. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Sport.
2014. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sowilo ***** válasza:

Egy 3 napos folyadékböjtöt ajánlok, ha tényleg mindenáron ez a célod. No kaja, csak folyadékok. A 100%-os gyümölcslé nem jó, csak az amit te facsarsz, illetve gyógyteák minden mennyiségben. Az első nap durva lesz, de utána már nem érzel éhséget. Aztán fokozatosan zöldségekkel kezdve szokatod vissza a szervezeted a kajára. Érdemes olyan időpontra időzíteni, mikor nem végzel megterhelő munkát. Kb ennyi lenne. Ezzel egyúttal méregtelenítesz is.


Egyébként miért szeretnéd "kiüríteni magadból a kaját?"

2014. febr. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, minden héten 3x két órát vagyok edzésen +néha futok fél vagy egy órát... Vega vagyok és tejérzékeny, semmi finomított ételt nem eszek, viszont rengeteg nyers zöldséget és gyümölcsöt. A folyadékkúra nem rossz ötlet, de 14 vagyok és így is mindenki ki van akadva, h nem eszek, úgyh szüleim tuti nem hagynák...
2014. febr. 23. 10:36
 4/4 Sowilo ***** válasza:

Ha csak növényi kaját eszel, akkor arra figyelj hogy gyümölcsből és magvakból sok legyen, mert onnan lesz energiád, illetve akkor a gabonákat sem ártana mérsékelni, mert nem tesznek jót. + a fehérjebevitelre ügyelni kell, pláne 14 évesen. Legkönnyebben az említett olajos magvakkal lehet megoldani. Ha így csinálod, nincs min kiakadniuk, jól eszel.


Ez esetben nincs is nagyon okod "kiüríteni magadból a kaját", a növényi táplálék alapból gyorsan végigmegy a szervezeten.

2014. febr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!