Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet-e ez vakbél, vagy...

Lehet-e ez vakbél, vagy vastagbél gyulladás?

Figyelt kérdés
A hasam jobb oldalán már-már oldalt néha kicsit , fáj, állva nem érzem sem ülve, csak ha úgy mozdulok, vagy köhögök vagy behúzom a hasam. A suliban minden nap van nagyon kemény tesi, ott futás közben nem fáj, sőt jót tesz neki. Étvágyam van, se lázam se hőemelkedésem. Székletem az elmúlt egy hétben volt minden nap igaz kicsit nehezebben jött ki mint eddig, és rengeteget szellentettem. Vér hála istennek sosem jött. Kicsit aggaszt a dolog orvoshoz egyenlőre nem akarok futni,mert nem rég voltam. Ha valakinek voltak hasonló problémái, vagy van tanácsa szívesen fogadom. 16/F

#vakbél #vastagbélgyulladás?
2014. febr. 26. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél rostosakat, és igyál sok folyadékot!
2014. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rendezd a székleted, igyál sok folyadékot, egyél rostos dolgokat, sok zöldséget, gyümölcsöt, joghurtot, lehet, mozogj többet, persze ha erősebb fájdalmad van, akkor menj orvoshoz.
2014. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek, ha az hasfájás nem fokozódik ezeket kilőhetem? :D Amúgy az értelmes válaszokat nagyon szépen köszönöm!
2014. febr. 26. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!