Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen etelektol lehet a...

Milyen etelektol lehet a legkonnyebben meghizni? Adjatok ra peldakat is, csak ne olyat hogy zsir .8. -os vagyok, es a korombeli lanyok joval testesebbek, aki megkerdi hanyadikos vagyok es mondom hogy 8, el sem hiszi, azt hiszik hogy 6-7.

Figyelt kérdés
genekre sem foghatom, mert anyum se apum se sovany .
2014. febr. 28. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szénhidrát, cukor...

Az se mindegy mikor eszed, esti bevacsizásoktól jobban meg lehet hízni, mintha sokat reggeliznél.

Fiatal korukban a szüleid milyenek voltak? Később lehet Te se leszel már sovány.

Régen én is azt ettem amit akartam, majd 25 éves korom óta hiába nem eszem többet, mégis híztam.


A neten találsz ötleteket hízókúrára, vagy egyszerűen azt teszed, amit a fogyókúrák nem ajánlanak - ésszerű keretek között, attól, hogy hízni akarsz, még nem kell egészségtelenül étkezni, nem 2 tábla csokival kezdeni a napot, hanem különféle tartalmas szendvicsek, húsok körettel, tésztaételek...

2014. febr. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!