Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon kevés amennyit eszek?

Nagyon kevés amennyit eszek?

Figyelt kérdés

Délelőtt miután felkelek eszek egy tojást vagy egy virslit vagy semmit, 2 óra körül uzsonnázok (szendvics vagy burek), este pedig egy tányér főtt kaja meg valami gyümölcs. Nincs időm nekiülni ebédelni, és sokszor nem is lenne mit. :/

Nagyon vékony vagyok. Esetleg valami tipp hogy mit falatozzak még napközbe? 16/L



2014. márc. 1. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tunik kevesnek. Attol fugg mennyit eszel ezekbol. De ha szeretnel felszedni par kilot, hat egyel. Amit szeretsz. Mi nem tudjuk megmondani. Reggelire egyel vamit amit irtal aztan tizoraira toljal gyumolcssalit, ebedre egyel valami tartalmasabbat, ha szendvics akkor legyen rantotthusos, vagy egy girosz, hotdog, ilyenek. Vacsira meg jo a fottetel. Aztan ha uatana meg nasiznal, gyumolcs.
2014. márc. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés, ha hízni akarsz. Iktass be még egy kis szénhidrátot: pl. a tojás mellé egyél pirítóst, egy kis édességet is ehetnél, az tutira hizlal. :) De a sajtos-tejszínes ételek is hatásosak. :D
2014. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Cukorbeteg vagyok :/
2014. márc. 2. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:

étkezések között rágcsálj mogyorót, diót, mandulát

Ha cukorbeteg vagy, ne egyél este gyümölcsöt, meg kenyeret, főtt kaját.

Én úgy tudom, hogy egy cukorbetegnek figyelnie kell a cukrára és hogy mennyi ch-t, beleértve a gyümölcscukrot is, hogy mennyit ehet.

2014. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!