Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mi bajom lehet...

Szerintetek mi bajom lehet vagy mitől van hogy időszakonként olyan jön rám hogy mindent romlottnak, poshadtnak érzek. Legyen az bármilyen főtt vagy nem főtt ételt, teák, üdítők sőt még a tiszta vizet is romlottnak érzem. Szerintetek mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen nemrég. Az okára nem jöttem rá, csak tippelni tudok. Közvetlenül étkezés előtt sok folyadékot fogyasztottam. Ezután az ételt avasnak, keserűnek éreztem, azt hittem, romlott. Talán a gyomorsav kissé visszajött a telítettség miatt és emiatt éreztem azt a rossz ízt.

Most már legalább fél órát várok a folyadékfogyasztás után, mielőtt ennék. Nincs panaszom jelenleg.


Lehet, hogy nem ez volt az oka, de mindenesetre mindenképp

így javasolt a folyadékbevitel.

2014. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom... annyi fix hogy sok folyadékkal vagyok egy húzásra lemegy egy liter is... de én világ életemben ennyit ittam... és max olyan 1 éve lehet hogy ez előjön...
2014. márc. 16. 20:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Fennáll még a problémád? Kiderült az oka?
2014. ápr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

megvan még de dokinak is mondtam már nem egynek és nem tudja egyiksem...


én egy valamire gyanakszom de nem vagyok benne biztos... eléggé epés vagyok... könnyen begörcsöl... az nem csinálhat ilyet? bár azt nem vettem észre hogy olyankor görcsölne vagy valami bajom lenne vele mikor ez előjön...

2014. ápr. 20. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!