Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mostanában egyre többet...

Mostanában egyre többet eszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet eszem. Többször vagyok éhes,naponta elég sokszor eszek,és nem is keveset.Régebben alig ettem. Elég sovány vagyok.De kezdek hízni.És nem szeretnék elhizni.Kövérnek érzem magam. de mindenki azt ondja hogy sovány vagyok és hogy hiznom kéne.de szerintem nem. Kb azóta eszem igy többet amióta elhatároztam hogy fogyókúrázni szeretnék.Lapos hasat szeretnék. mert már nem valami lapos.xd Ez kb. 2-3 hete van. És nem bírom ki hogy ne egyek valamit.Ha tehetem mindig eszek valami rágcsát vagy akármi mást.Hogy álhatnék le vele?

2014. márc. 16. 14:17
 1/2 anonim válasza:
Igyál sok folyadékot, attól eltelítődsz az étkezések között. És miután sokat ittál, kérdezd meg magadtól, hogy:Éhes vagyok én? Vagy csak kívánom az ételek ízét? Rá fogsz jönni, hogy csak az utóbbi és akkor nem eszel fölöslegesen össze-vissza. Csak arra figyelj, hogy ne mindenféle üdítőitalt igyál, mert azokban is van kalória rendesen. Ezenkívül sokat segít, ha meghatározod magadnak, hogy pl. naponta 5ször eszel, de többször nem, ezért olyankor kell jóllaknod és nem leszel folyton éhes.
2014. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az anorexia tipikus tünetei.Azt hiszed kövér vagy holott egyátalán nem.Valamint valszeg koplaltál minek most megjöttek következményei.
2014. márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!