Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik homeopátiás súlycsökken...

Melyik homeopátiás súlycsökkentőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Azért ide tettem fel a kérdést, mert nem (csak) a súlycsökkenés érdekelne, hanem az egészséges táplálkozás is, szóval arról is jöhetnek infók, mit egyek, mit ne egyek. És ezeket mikor és milyen mennyiségben. Viszont. Olvastam, hogy létezik ez a XL-S Duo Slim&Shape valamint a Cefamadar kapszula (vagy szopogatós tabletta, vagy hogy hívják) :D . Szeretném elkezdeni szedni valamelyiket, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket. Egyébként 165 cm vagyok, 63 kiló 23 éves és lány. :D Ja, amúgy sportolok, vagyis nem éppen sport, hanem táncolok, de az kb ugyanaz. Csak volt egy sérülésem, és le kellett állnom 3 hónapra, akkor szaladtak fel a kilók. (Kb 4-5). Na, ezt szeretném most leadni, meg átállni egészséges táplálkozásra. Szóval nem úgy tervezem, hogy szedek valamit és na bumm, leolvadnak a kilók. Megyek vissza táncolni, egészségesen étkezem, meg szednék valami homeopátiás "súlycsökkentőt". És csak ezt a 4-5 kilót szeretném leadni. :) Ötletek? (Minden nap van tánc próba, késő estig, szóval edzeni eljárni már nem lenne se időm, se energiám, max hétvégén). Köszönöm előre is. :)

2014. márc. 21. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valamelyiket használni akarod, akkor a Cefamadart biztosan nem ajánlanám. Többek között mert az tényleg homeopátiás, így NINCS benne hatóanyag. A másikban legalább tényleg vannak ilyen-olyan növényi kivonatok.

Viszont ennyi mozgás mellett szerintem magadtól is fogyni fogsz, nem hiszem, h bármit kéne hozzá szedned.

2014. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a homeopátia átverés, pénzkidobás.

sokkal jobb, ha azt apénzt valami ételre költöd.


a fogyáshoz jó diéta kell, pl cukormentes étkezés kezdetnek. aztán lehet csökkenteni a szénhidrátot és növelni a zsírt (a szír nem hízlal, a szénhidrát igen).

2014. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!