Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hova lehet fordulni, ha evési...

Bibionee kérdése:

Hova lehet fordulni, ha evési gondja vannak valakinek, de nem anorexiás?

Figyelt kérdés
A barátom 23 éves fiú és 50 kiló, nem tud reggelente enni,azt érzi,mintha már tele lenne a hasa, pedig még nem evett,ha leerőlteti a reggelit akkor kihányja. Nem hiszem,hogy csak pszichés eredetű gondja lenne,bár alacsony az önértékelése a soványság miatt,de szerintem valami más szervi problémája is lehet. A háziorvos csak annyit mondott,hogy bérescsepp,meg sport. 3 hónapja szedi a bérescseppet és mozgunk is,de akkor sem lett jobb. Volt már vérvételen és ultharangon,de ott nem találtak semmit. Az a kérdésem,hogy hova lehet fordulni,milyen olyan klinika vagy orvos van,aki TÉNYLEG foglalkozna a problémájával? Köszi előre is a válaszokat.
2014. márc. 25. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Bármely nagyobb kórház Belgyógyászati kliknikája foglalkozik ezzel a bajjal. És ne hanyagoljátok el, mert a sok hánás miatt nem csak a gyomra és a belei mennek tönkre, hanem a fogai is.


Azt az orvost, aki ilyen bajra Béres-cseppet ír fel, felejtsd el.

2014. márc. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Jaj bérescseppet szerintem ne, az én háziorvosom azt mondta hogy epekövet okoz (nekem összejött egy sziklakert belőle).

Reggel nem mindenki tud enni, illetve attól függ, hogy milyen korán reggelizik. Egyen 8 helyett 9-10 órakor, lehet, hogy segítene.

Érdemes lenne felkeresni egy természetgyógyászt (nem kuruzslót!).

2014. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!