Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik az, hogy a nyers...

Létezik az, hogy a nyers zöldségektől ekcémásodok?

Figyelt kérdés

eszem a zöldségeket nyersen , mert azt hallottam, az jót tesz a bőrőmnek, erre pedig pont az ellenkező hatást értem el vele,

ugy kiekcémásodtam mint egy kis angyal



2014. ápr. 1. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Furcsa, mert egyáltalán nem jellemző az ilyesmi a nyers zöldségfogyasztók között. Mit eszel még a zöldségeken kívül ?
2014. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

reggeli:

szója tej, csokis változatba

zabpehely


rizs /barna rizs

csirkemell filé vagy hal fagyasztott

e mellé az a hűtött zacskós zöldség mixek!

néha fõtt brokkoli.


pont azért válltottam erre az étrendre, hogy meg gyogyuljon a bõröm

de sajnos nagyon jön kifele :(

ez idén már a 3. próbállozásom és mindg ugyan ezt éreztem.

szerinyem a nyers zöldségtõl

2014. ápr. 2. 01:26
 3/5 A kérdező kommentje:

lehet, hogy a méreganyagokat hozza ki a bőrömön, hallottam egy olyat is , hogy a méregtelenítésnél először felerősödik a tünet, aztán elmulik.


De ez elviselhetetlen, és nagyon csúnya vagyok, ha látnátok....

Nagy ívben kerülöm az embereket, nehogy meglássa valaki a csúnya bőrömet :S

elbánt velem az élet

2014. ápr. 2. 07:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, a nyers zöldségek nem okoznak ekcémát. Azért kérdeztem mit eszel még ezeken kívül, mert gyanítottam , hogy máshol lehet a gond. A szója és a zabpehely viszont már annál inkább okozhat ekcémát, ezért egy ideig elhagyhatnád őket és 3-4 hét után változásokat fogsz tapasztalni – ha nem, akkor semmi köze az ekcémádnak a táplálkozáshoz és kezelést kell kezdened. De előbb próbáld meg, amit javasoltam.
2014. ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kim Bo Mao ***** válasza:
Iszol eleget? Mert ha nem eléggé hidratálod magad belülről is, akkor könnyebben kijön.
2014. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!