Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnap tatárbifszteket ettem...

Tegnap tatárbifszteket ettem egy vendéglőben, sajnos utólag tudtam meg, hogy ezt a finom ételt nyers húsból készítik. Ugye nem lesz semmi bajom tőle?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem,kulonben tilos lenne felszolgalni.

Nagyon finom, egeszsegedre.

2013. dec. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem lesz semmi bajod tőle. Mi minden karácsonykor ezt esszük, már vagy 15 éve. És mikor még kicsi voltam, akkor sem lett tőle soha semmibajom és a családból senkinek sem.
2013. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi sokszor ettünk már vendéglőben tatárbifszteket, de soha semmi bajunk nem lett, elvileg marhahúsból kell készíteni, az pedig nyersen is ehető.
2013. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö szerinted ha bajod lehet töle akkor felszolgálhatnák???? A marhahúst lehet enni nyersen.
2013. dec. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor etted nem tűnt fel?

Elvileg nem lesz bajod. Nem véletlen, hogy csak marhahúsból lehet készíteni, disznóban olyan paraziták lehetnek, amik főzés nélkül veszélyesek. Ezért kell ügyelni, hogy biztos forrásból legyen a hús.

De ettől függetlenül nincs az a pénz, amiért ennék belőle. Ez nekem a mosatlan gyümölcs nyers tejjel kategória. Abba sem halsz bele feltétlenül, de a kockázat nem éri meg.

2013. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ember félig húsevő. Miért lenne bajod tőle?
2013. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!